Restauraci U Kroužků naleznete na pražském Žižkově a můžete se těšit na opravdový zážitek. V kuchyni se používají výhradně základní čerstvé a kvalitní suroviny. Personál je vyškolen vrchním sládkem z plzeňského pivovaru a točí se zde legendární světlý ležák Pilsner Urquell 12, Velkopopovický Kozel Černý 10, Radegast Originál 10, Gambrinus Nefiltrovaný 12.

Restaurace U Kroužků má dlouholetou tradici. Založena byla v roce 1933 paní Kroužkovou.   Tato restaurace byla vždy vyhlášená výbornou kuchyní. Otevíralo se dokonce už v 5 hodin ráno. Pro profese kominíků, popelářů, pekařů a podobně. Aby měli možnost se dobře najíst a napít.

Dokonce si tuto restauraci zamiloval pan Werich a chodil sem na vyhlášenou kachnu s bramborovým knedlíkem, kterou Vám samozřejmě můžeme nabídnout i dnes. Tato restaurace se snaží aby se zde hosté cítili příjemně, v takové domácí pohodové atmosféře. A pochutnali si na výborném jídle, které připravuje tým kuchařů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Firemní večírky

Restaurace U Kroužků je připravena hostit diskrétní obchodní jednání, firemní oslavy, svatby či rodinné oslavy, a to do počtu 50 lidí.


Kulturní akce

V naší restauraci nabízíme prostor pro různé kulturní a společenské akce, jako jsou například:

  • Koncerty
  • Klubové pořady
  • Svatby
  • Narozeninové párty
  • Výstavy
  • A další..


Svatební hostiny a firemní večírky U Kroužků

Svatební den je v životě manželů jedním z nejkrásnějších a vzpomínky na něj si po celý život Vy i Vaši blízcí uchovávati budete. Připravíme Vám tento nejkrásnější den s pečlivostí a citem. Starosti a zařizování račte položiti na bedra týmu naší restaurace. Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi s čímkoli pomohou a zařídí vše do posledního detailu, aby Vaše společná cesta životem mohla začít přesně podle Vašich představ.

12,026 total views, 3 views today